Priestory na prenájom

V tejto časti sú zverejnené informácie o voľných kanceláriách a skladových priestoroch na prenájom v budove Evanjelického domu starostlivosti. Budova sa nachádza 400 metrov od budovy Národnej rady SR a Bratislavského hradu.


Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom:

  • Kancelárske priestory (na rohu ulíc Palisády a Partizánska) o výmere 110 m2 spolu - miestnosti na prvom nadzemnom podlaží v Bloku B so samostatným vchodom z ulice Palisády a samostatným zadným vstupom z dvora objektu (vhodné na zásobovanie a prístup do skladu). Priestor pozostáva z dvoch väčších miestností, spoločnej chodby, WC, malej kuchynky a skladu. Miestnosti majú vyššie stropy. Miestnosti sa pred tým využívali ako priestory lekárne.
Ponuka seminárnych miestností na prenájom:
  • na druhom nadzemnom podlaží v Bloku B ponúkame k dispozícii na prenájom dve pekné seminárne miestnosti na stretnutia, rokovania a školenia. Každá miestnosť má výmeru 52 m2, vhodné sú pre skupiny od 5 do 25, prípadne 30 účastníkov. Použitie dataprojektora, premietacieho plátna a Wifi je v cene. Možnosť zabezpečenia cateringu alebo využitia jedálne priamo v objekte. Ohľadne ceny a rezervácie kontaktujte http://www.diakonia.sk/sed-bratislava-domov-socialnych-sluzieb/

Obrazok nie je mozne nacitat1 Obrazok nie je mozne nacitat Obrazok nie je mozne nacitat